Fontos átmeneti változások

A világméretű koronavírus járvány miatt a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia átmenetileg megtiltott minden nyilvános istentiszteletet templomainkban.

Ezért minden vasárnap és parancsolt ünnepen közösségünk facebook oldalán élő közvetítést adunk a liturgiáról. Aki tud, kapcsolódjon be ezekbe a közvetítésekbe, hogy templomi közösségünk legalább virtuálisan együtt maradjon.

A közvetítéseket itt érheti el: www.facebook.com/notincsiegyhaz

Kérjük szerető Istenünket, hogy Szentlelkével nyissa meg értelmünket és szívünket, hogy felismerjük, mi mindent tehetünk így is egymásért, családiunkért, szeretteinkért, a rászorulókért és templomi közösségünkért. És kérjük, hogy a felismert tennivalókhoz adjon fizikai és lelki erőt, hogy meg is tudjuk azokat tenni.

A legfontosabb, amit tehetünk: MARADJUNK OTTHON és tartsuk be az alapvető higiénés szabályokat!